Vítejte v INBROLLY! Jsme otevření! Proto používáme otevřené systémy a otevřená řešení. Nabízíme přizpůsobení našich produktů podle Vašich potřeb. Obraťte se na nás také v případě zájmu o velkoobchodní ceny nebo o vývoj modulu či firmwaru na zakázku.

V termínu 13.7. až 21.7. jsme na dovolené, dotazy a objednávky odeslané od pátku 12.7. budou vyřízeny až poté. Děkujeme za pochopení.

Modulové jednotky pro řízení a sběr dat na DIN lištu
INBROLLY uvádí na trh řadu řídících jednotek DIN-IPC pro použití v průmyslu a IoT. Její výhodou je možnost montáže do nízkých rozvodnicových skříní se stejným profilem jako klasické jističe. Řada DIN-IPC se skládá z řídícího kontroléru a rozšiřujících modulů pro dosažení požadovaných vlastností a rozhraní.
IPC-CPUF407 Automation Controller
IPC-CPUF407 je řídící jednotka z řady DIN-IPC pro použití v průmyslu a IoT. Její výhodou je možnost montáže do nízkých rozvodnicových skříní se stejným profilem jako klasické jističe. Obsahuje mikrokontrolér STM32F407, který podporuje síťové rozhraní Ethernet, SDIO je použito pro připojení Wi-Fi a dále další široké portfolio rozhraní. Hodí se tedy pro zařízení vyžadující ať už drátové nebo bezdrátové připojení k internetu pro sběr dat a řízení.
První powerbanka na světě dobíjitelná z cyklistického dynama
V kurzu jsou elektrokola, která stojí desetitisíce. Vozí s sebou velký akumulátor, který je nutné nejprve dobít ze zásuvky a pak můžete vyrazit na trasu dlouhou jen několik desítek kilometrů. Poté musíte znovu hledat zásuvku a dobíjet ho elektřinou vyrobenou z neekologických zdrojů. INBROLLY jde opačnou cestou. Pro nadšence, kteří vyráží vlastní silou na dlouhou dobu do přírody, na expediční cesty, na bikepacking, bez nebo jen s minimálním kontaktem z civilizací. Zde si určitě elektrokolo nedobijete, ale navigace a mobil jsou dnes důležitou součástí výbavy. Posledním kontaktem s civilizací. A nabíjet tato zařízení není kde. A právě k tomuto účelu uvádíme první powerbanku na světě, kterou lze dobíjet z cyklistického dynama - DYNABANK.

Novinky

Představujeme počítač pro potápěče

Ve spolupráci s Klubem ztracených potápěčů (Lost divers club) jsme začali vyvíjet dýchací přístroj s uzavřeným okruhem a rovněž počítač pro asistenci potápění s výpočtem dekomprese. Nyní můžeme představit první prototyp počítače LD'sC/DC, který je určen jak pro začínající potápěče, tak i pro pokročilé, jelikož dokáže pracovat s více plyny včetně trimixu a rovněž s variantou otevřeného nebo uzavřeného okruhu. Tento počítač bude stejný i pro kompletní rebreather s řízením dávkování kyslíku.

Číst dál: Představujeme počítač pro potápěče

Podporujeme MTB závod 3-2-1 VABANK

Před pěti lety v roce 2019 jsme spolu s Tomášem bojovali s nástrahy tratě 1000 miles adventure a poté se stále potkáváme na mnoha dalších závodech. Tomáš na "míle", jak se familiárně říká závodu 1000 mil, nezanavřel a neskutečně sportovně vyrostl a dokonce je již dvakrát vyhrál. Tenkrát začal vznikat i DYNABANK, první verze byla odzkoušena právě v tomto závodě v roce 2019.  A nyní se naše cesty opět částečně spojují, Tomáš si spolu s Klárkou, se kterou se seznámil jak jinak než na mílích, vloni založil vlastní MTB závod bez zabezpečení nazvaný 3-2-1 VABANK, který je jedinečný v tom, že je omezena výbava, kterou si závodník s sebou může vést. Je to prostě závod vabank. A letos je ošperkovaný ještě tím, že Klárka s Tomášem si den předem řeknou své ano pro společnou cestu životem.

Číst dál: Podporujeme MTB závod 3-2-1 VABANK

DYNABANK dodáván s úpravou s automatickým odpojením a připojením výstupu během jízdy

Powerbanka s dobíjením z cyklistického dynama DYNABANK obsahovala funkci PASS, která dokázala posílat napětí akumulátoru na USB výstup bez zapnutého měniče a také napětí z usměrňovače během jízdy. Jelikož se tato funkce ukázala jako málo užitečná a rovněž mátla připojené zařízení, byla tato funkce odstraněna. Nahrazena je ale úpravou, která dokáže automaticky odpínat a spínat USB výstup.

Číst dál: DYNABANK dodáván s úpravou s automatickým odpojením a připojením výstupu během jízdy

Modul IPC-CPUF407 lze rozšířit o rozhraní CAN a druhé rozhraní RS-485

Modul IPC-CPUF407 obsahuje v procesoru STM32F407 i řadič CAN, ale standardně není vybaven budičem sběrnice. Rozšiřující modul IPC-CAN485 toto rozhraní nabídne a navíc může přidat i druhé rozhraní RS-485. Jak CAN, tak RS-485 jsou galvanicky oddělené, takže poskytují zvýšenou ochranu proti rušení, zemním smyčkám a přepětí. Více o modulu najdete zde , k dispozici je i podpora v otevřeném aplikačním firmware.

Řada DIN-IPC doplněna o solární MPPT regulátor pro ostrovní systémy bez dostupného zdroje energie

V mnoha případech je nutné vybudovat vzdálený řídící systém bez přívodu elektrického vedení. Pro řadu DIN-IPC byl vyvinut MPPT regulátor, který umožňuje dohled fotovolaického systému přes integrovanou procesorovou jednotku, takže jsou vždy k dispozici informace o stavu stejně jako z ostatních senzorů, které jsou do systému připojeny.

Číst dál: Řada DIN-IPC doplněna o solární MPPT regulátor pro ostrovní systémy bez dostupného zdroje energie

Cookies

Pro lepší používání stránek a pro náš obchod používáme jen nezbytné cookies.